Motoryzacja

Jak działa car detailing w Krakowie?

Czysty i schludny samochód to wizytówka każdego człowieka. Jeśli dbamy o wygląd pojazdu, którym się poruszamy, nie tylko samochód nie będzie tracić na swojej wartości, ale utrzymywanie samochodu w czystości będzie mniej problematyczne niż wyciąganie samochodu z bardzo złego stanu. Współczesne samochody są pokryte delikatnym lakierem, o który trzeba szczególnie dbać, ponieważ szybko się zużywa. Ale korzystając z usług car detailingu nawet kilkuletni samochód, może wyglądać jak nowy. W tym artykule przedstawimy, na czym polega car detailing i dlaczego warto z niego korzystać.

Kim jest car detailer?

Car detailerem możemy nazwać osobę, która dba o świeży i nowy wygląd samochodu. Car detailer potrafi usunąć uszkodzenia lakieru oraz braki w tapicerce i tworzywach w środku samochodu. Car detailer wykonuje działania takie jak detailing zewnętrzny – utrzymywanie karoserii samochodu w dobrym stanie działaniami takimi jak:
Szczegółowe czyszczenie karoserii z zanieczyszczeń takich jak błoto, pył czy owady,
Nakładanie powłok ochronnych takich jak wosk czy powłoka ceramiczna na samochód
Dokładne mycie samochodu wykorzystując specjalne specyfiki
oraz detailing wewnętrzny:
Czyszczenie wnętrza m.in. tapicerki, dywaników, podsufitki czy wnętrza bagażnika,
Dodatkowa pielęgnacja i zabezpieczenie tworzyw w środku samochodu.

Jakie są korzyści z car detailingu?

Dbałość o samochód, powłokę lakierniczą i wnętrzności samochodu pozwalają na przedłużenie trwałości i utrzymywania nowego wyglądu pojazdu. Profesjonalny car detailer zadba o każdy szczegół, aby samochód mógł służyć przez lata i świetnie się prezentować. Jeśli szukasz sprawdzonego salonu car detailingu w Krakowie, warto sprawdzić Renegades Garage https://myjniakrakow.com/car_detailing_krakow/ gdzie pracują tylko doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie dobrać usługi indywidualnie pod potrzeby klienta.