Motoryzacja

Kufer na bagażnik samochodowy – jak go wybrać?

Kufer na bagażnik samochodowy to świetny sposób na powiększenie przestrzeni bagażowej. Dzięki niemu mamy możliwość zabrania znacznie większej liczby bagaży, również tych cięższych. To świetna opcja dla fanów sportów zimowych, a także rodziców małych dzieci — do boxu dachowego możemy schować na przykład spacerówkę.

Kufer na bagażnik samochodowy, a model auta

Wybierając kufer na bagażnik samochodowy, ogromne znaczenie powinien mieć dla nas sam model naszego auta. Także informacje takie jak marka, rok produkcji oraz typ nadwozia muszą być brane pod uwagę. Dlaczego? Głównym powodem jest fakt, że bagażniki są projektowane i produkowane do konkretnych samochodów. Oczywiście znajdziemy kufer na bagażnik samochodowy, który będzie uniwersalny, jednak najbezpieczniejszą opcją zarówno dla nas, jak i dla naszego samochodu będzie wybór trumny na dach dedykowanej dla naszego samochodu. Wybierając tak zwane trumny na dach, należy zwrócić uwagę na jego masę, a także możliwości udźwigu. W tym przypadku również warto zajrzeć do instrukcji obsługi naszego pojazdu — możliwe, że jest tam informacja o maksymalnym obciążeniu dachu. Pamiętajmy również, że trumny na dach muszą mieć odpowiednie rozmiary. Dodatkowy bagażnik nie może wystawać poza linię dachu.

trumny na dach

Boxy dachowe Thule

Boxy dachowe Thule to jedne z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych dodatkowych bagażników. Są one wykonywane z wysoką precyzją, a ich wybór jest na tyle duży, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Boxy dachowe Thule to także wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki box wybrać, zgłoś się o pomoc do pracownika danego sklepu. Specjalista z całą pewnością pomoże wybrać najlepszy dla ciebie i twojego samochodu bagażnik dachowy, który będzie praktyczny i przede wszystkim bezpieczny.

Kufry na bagażniki samochodowy znajdziesz pod adresem https://www.dopasujbagaznik.pl/boxy-dachowe.