Poradnik

Akcesoria dla Twojego samochodu

Każdy kierowca wie, jak ważne są czasem akcesoria samochodowe. To właśnie one sprawiają, że podróż samochodem jest o wiele przyjemniejsza i łatwiejsza. Akcesoria te bardzo często wpływają również na bezpieczeństwo na drodze – zarówno nasze, pasażerów, jak i innych uczestników ruchu drogowego. W co warto więc zainwestować? Oto kilka naszych propozycji!

Łańcuchy śniegowe

Łańcuchy śniegowe z całą pewnością będą przydatne dla każdej osoby, która uwielbia wręcz podróżować zimą – szczególnie po górskich terenach. Jak wiadomo, zima sprzyja wypadom na narty, snowboard, a także piesze wycieczki w towarzystwie pięknych widoków. Łańcuchy w takich miejscach mogą być nieocenione. Przede wszystkim, znacznie bezpieczniej i łatwiej będziemy mogli podjechać pod górę, jeśli droga będzie oblodzona i zasypana śniegiem. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że w niektórych miejscach łańcuchy są wręcz wymagane. Jeśli więc zimowe wycieczki to coś, co uwielbiasz – zainwestuj w łańcuch!

bagażniki na hak thule

Bagażniki na hak Thule

Świetnym rozwiązaniem dla osób pasjonujących się aktywnym spędzaniem czasu na wyjeździe są również bagażniki na hak Thule. Dzięki nim bez najmniejszego problemu przewieziemy nasze rowery w sposób jak najbardziej bezpieczny dla wszystkich uczestników ruchu. Bagażniki na hak Thule powinny być dostosowane do naszych potrzeb, jak i możliwości naszego pojazdu – w razie wątpliwości najlepiej więc zwrócić się o pomoc do pracownika sklepu. Pamiętajmy również, aby uważać podczas cofania i parkowania tyłem!

Bagażniki na hak Thule znajdziesz pod adresem https://www.dopasujbagaznik.pl/czesci/thule/bagazniki-rowerowe/na-hak-holowniczy

Linka holownicza na wszelki wypadek

Ilu z nas miało problem z samochodem, a nie miało przy sobie linki holowniczej, aby odstawić samochód? Linka holownicza powinna znaleźć się w niemal każdym samochodzie, niezależnie od tego czy podróżujemy daleko, czy tylko po okolicy. W końcu może się ona przydać nie tylko nam, ale może okazać się pomocna dla osoby, którą przypadkiem spotkamy na drodze lub naszego znajomego.