Akcesoria i gadżety

Jaki wybrać prezent do maniaka motoryzacji?

Okazji do podarowania komuś prezentu jest tak dużo jak wiele jest dni w ciągu roku. Prezenty można podarować komuś także bez okazji, z wdzięczności, czy po prostu z chęci dzielenia się. Tym razem, tematycznie, rozważać będziemy ciekawe pomysły na prezent dla osoby zakręconej na punkcie motoryzacji, sportów motorowych, szybkich, sportowych samochodów. W takim razie, zapinamy pasy, i jedziemy…

Odzież i dodatki

Zakup odzieży nie zawsze będzie polecany, ponieważ istnieje problem dopasowania. Nie zawsze znać będziemy dokładne rozmiary osoby, której chcemy wręczyć prezent. Wówczas bezpieczniej jest odzież odstawić i poszukać czegoś innego. Jeżeli jednak dobór rozmiaru nie stanowi dla nas przeszkody, to dlaczego nie? Super pomysłem będzie zakup odzieży marek mocno związanych ze sportami motorowymi. Mogą to być bluzy, kurtki, kamizelki, czapki, koszulki z odjazdowymi nadrukami i napisami i inne elementy garderoby – oczywiście nie tylko męskiej – które spodobają się osobie przyjmującej. Odzież taką zakupić można w sklepach motoryzacyjnych i rajdowych, związanych z sportami motorowymi. Być może jeszcze lepszym pomysłem będą dodatki jak zegarki Co-Driver, paski do spodni firmy OMP, czy chociażby parasole.

fotel biurowy OMP Racing

Drobne akcesoria, breloki

Nie każdy prezent musi być kosztowny i duży. Najważniejsze to zrobienie niespodzianki, gdyż wówczas cieszy najbardziej. Tutaj swoje zadanie spełnia breloki do kluczy, otwieracze, pamięci USB. Oczywiście muszą to być akcesoria powiązane z tematyka motorsportu, zwierające logo producenta, lub przypominające element samochodu, narzędzia itp.

portfel dla kierowcy

Torby i plecaki

Jeżeli osoba, której chcemy wręczyć prezent wykazuje aktywność w sportach motorowych jako kierowca, mechanik, a może po prostu fan rajdów, na pewno będzie potrzebować torby czy placków na wyjazdy. Dla takich osób powstała seria toreb i plecaków, na najważniejsze rzeczy, wyposażenie i gadżety. Jest to prezent niezwykle użyteczny, dlatego spokojnie możemy wybrać tego typu akcesoria. Do producentów takiego sprzętu zaliczają się np. OMP Racing, Oreca, Renault Sport, Turn One, Stilo.

czapka stilo

Wyposażenie pokoju, biura

Ta propozycja to prezent najwyższych lotów mieszczący się w omawianej branży. Jest także najbardziej kosztowna ze wszystkich wymienionych powyżej propozycji. Są to krzesła i fotele biurowe, które imitują fotele kubełkowe z samochodów rajdowych. idealnie nadadzą się do pokoju, biura, miejsca pracy. Są bardzo wygodne i praktyczne, ale co najważniejsze, ewidentnie wskazują na zainteresowania i tematykę. Wśród propozycji mogą być np. fotel biurowy OMP, Turn One lub Oreca. OMP oferuje także krzesła obrotowe, np dla mechaników, a także hokery.

Więcej pomysłów na prezent motoryzacyjny znajdziesz pod tym linkiem.