Uncategorized

Wózki widłowe Linde – dobry wybór

Typów wózków widłowych jest wiele. Czasem są to jedynie podesty z układem kierowniczym, gdzie pracuje operator, a innym razem mówi się o maszynach z kabinami, szczególnie kiedy to traktuje się o przewożeniu cięższych ładunków. Przeznaczenie takich wózków też może być różne.

Jakiej marki wózek widłowy wybrać?

Osoba, czy firma planująca zakup wózka powinna się liczyć z tym, że jest to nie mały wydatek. Jeżeli już zdecyduje się na konkretny typ maszyny i kwota nie robi zbyt dużej różnicy warto zastanowić się nad marką pojazdu. Linde wózki widłowe to jedna z lepszych opcji. Mowa jest tu o maszynach niemieckiego producenta i analizując ofertę można się przekonać, iż Niemcy specjalizują się nie tylko w projektowaniu i produkcji samochodów, czy motocykli. Warto tu dodać, że nie chodzi o jakiś konkretny model takiego wózka, a całą gamę maszyn różnych typów. Warto też nadmienić, że firma od lat jest obecna na rynku maszyn przemysłowych i wyrobiła sobie dobrą markę.

Serie wózków widłowych Linde

Linde wózki widłowe można podzielić na poszczególne serie. Tak bowiem są klasyfikowane. Za przykład może posłużyć model 393. Wówczas to chodzi o wózek Linde H35T, która to maszyna napędzana jest gazem. Wózek ten posiada mocny silnik Volkswagena, co w tym przypadku jest dość oczywiste. Podobnie bowiem będzie jeżeli przejrzy się podzespoły Linde H30D. Tu jednak mowa jest już o pojeździe, za którego napęd odpowiada silnik diesla. Jest tu mowa o bardziej już zaawansowanych maszynach, z zamkniętymi kabinami, ponieważ marka posiada także starsze modele, otwarte. W tych nowszych jedną z dogodności będzie na pewno ogrzewanie. To co zasługuje na uznanie to przede wszystkim małe zużycie energii, niskie koszty eksploatacji i to właśnie te kluczowe właściwości powodują, że Linde wózki widłowe są zawsze o krok przed konkurencją. Obecnie prym wśród wózków widłowych producenta wiodą modele z serii E60-E80. To co charakteryzuje te maszyny to na pewno znakomity udźwig sięgający od 6 do 8 ton masy. To już prawdziwe ciężkie maszyny, ale też wydajne i ergonomiczne pojazdy. Są to wózki o napędzie elektrycznym, przez co można mówić o ich cichej pracy. Również podkreśla się, że te właśnie wózki Linde nie emitują żadnych szkodliwych substancji do otoczenia.

Zalety wózków widłowych Linde

Dogodności towarzyszące operatorom wózków niemieckiego producenta zasługują tu na klika słów pochwały. Wnętrza maszyn są przeważnie przestronne i tak skonstruowane, by zapewniona była doskonała widoczność. Siedzenie jest niezwykle wygodne i w zasadzie można tu mówić o czymś na wzór fotela, do tego podgrzewanego. Sterowanie pojazdem jest niezwykle ułatwione, operowanie przy podnoszeniu, przewożeniu i stawianiu ładunków także nie przysparza żadnych problemów. Można zauważyć, że podobnie jest w przypadku innych wózków, różnych producentów, jednakże tu pod uwagę brany jest model, który to korzysta z takich technologii, jak Load Control (dwu-pedałowy precyzyjny system jazdy), czy chociażby Curve Assist (system wspomagania). Do tego dodać można o BlueSpot, czyli systemie bezpieczeństwa. Całość wyposażenia, wszelkie podzespoły, w które to zostały wyposażone wózki widłowe Linde to zawsze elementy najwyższej jakości, wytwarzane z wykorzystaniem innowacyjnych technologii produkcyjnych. Każdy aspekt jest tu w pełni dopracowany, by wspomnieć chociażby o systemach hamowania. Ponadto niektóre spośród modeli wyróżniają się, kiedy to pod uwagę bierze się długość ramienia i tutaj niemal 5-metrów tej długości to znacząca zaleta. Wspomniane tu maszyny dostępne są także na rynku polskim, dzięki szeroko rozwiniętej dystrybucji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 6